close
تبلیغات در اینترنت

10 مقصد گردشگری در انتهای دنیا! • موضوعات
  مطالب تصادفی
  ببینید و..

  تجربه کنید..!
  درباره : جالب و خواندنی
  ♥بازدید : 397 ♥

   بیشتر مقاصد گردشگری دنیا برای بیشتر افرادی که زیاد سفر می روند شناخته شده است. یا دست‌کم در بیشتر سایت های مسافرتی در مورد آنها خوانده ایم و عکس هایی دیده ایم. اما هستند مناطق دورافتاده در انتهای دنیا که واقعا ارزش سفر و دیدن را دارند. این مناطق در شکل و شمایل مختلف هستند که از کوه گرفته تا بیابان، توندرا یخی یا دیگر مناطق غیرقابل سکونت را در خود دارند.

  برای آشنایی با 10 تا از جالب ترینِ این مکان ها با ما همراه باشید.

     10 مقصد گردشگری در انتهای دنیا,گردشگری,تور گردشگری

   کوهستان پارک ملی جزیره جنوبی در نیوزیلند
  این پارک ملی در نیوزیلند بسیار دورافتاده و دور از دسترس است. در این پارک، تمدن و زندگی مدرن پایان می یابد و دنیای شبیه داستان ها آغاز می شود. تیغه های یخ در حاشیه یخ رودهای باستانی در کوهستان یا صخره های سنگی همچون تابلو نقاشی هستند. خزه های سبز درخشان همه سطح جنگل را پوشانده اند. این پارک و کوهستان آن در انتهای دنیا قرار دارند و خالی از سکنه هستند.

  10 مقصد گردشگری در انتهای دنیا,گردشگری,تور گردشگری

   تفریحات این منطقه: هلی-اسکی، صخره نوردی، کوهنوردی، یخ نوردی، قایق سواری و پیاده روی در میان مکان هایی که تصور نمی کردید، وجود داشته باشند.

   

   دماغه شمالی، Finnmark، نروژ
  اگر در نقشه دنیا به دنبال دماغه شمالی در نروژ بگردید، آن را در بالاترین نقطه و در بالای اقیانوس منجمد شمالی قرار دارد. این منطقه را «بام دنیا» نامیده اند. اینجا بهترین مکان برای دوستداران سفرهای جاده ای، به ویژه موتورسوارها است. هنگامی که گردشگران به این دماغه می رسند، اینجا جشن برپا می کنند. 

   

  10 مقصد گردشگری در انتهای دنیا,گردشگری,تور گردشگری

   تفریحات این منطقه: ایستادن در لبه دماغه شمالی که درارتفاع حدود 305 متر بالاتر از سطح اقیانوش منجمد شمالی دارد. تماشای گوزن های شمالی، خورشید نیمه شب، نور از ناحیه شمالی و ... از تفریحات اینجا به شمار می روند.

  Makgadikgadi Pan، بوستون، آفریقا
  فلات وسیع سفت و سخت و بی آب و علف نمک – بزرگ ترین فلات نمک دنیا – از دریاچه ای که هزاران سال پیش وجود داشته، برجای مانده است. هیچ گیاهی در این دشت پهناور که مساحتی برابر با سوئیس دارد، نمی روید. حیوانی نیز در آنجا زندگی نمی کند و فقط به طور معدودی شاهد حیوانات وحشی هستید که می توانند هوای گرم و بادهای داغ این منطقه را تاب بیاورند. وسعت این بیابان بی آب و علف  انسان را یاد برزخ می اندازد.
   

     10 مقصد گردشگری در انتهای دنیا,گردشگری,تور گردشگری

   تفریحات این منطقه: موتورچهارچرخ، خوابیدن در بیابان و اقامت در چادرهای شیک و لوکس. گردشگران می توانند در این بیابان فسیل پیدا کنند یا گورخرها یا اسب های غول پیکر را مشاهده کنند.

   Ilulissat، Qaasuitsup، گرینلند
  کم جمعیت ترین کشور جهان گرین‌لند است که بین شهرهای کوچک آن هیچ جاده ای وجود ندارد. برای رفتن به این منطقه باید از قایق، هواپیما، هلی‌کوپتر یا سورتمه استفاده کنید. در این مکان به هیچ عنوان نمی توان اقامت راحتی داشت و قایق ها هم فقط در فصل خاصی از سال به آنجا می روند. فصل گرما به اندازه ای نیست که سبزیجات یا میوه در آنجا رشد کنند. با پرواز به این منطقه دورافتاده می توانید در ساحل غربی یا روستای Saqqaq اقامت کنید. در این منطقه یخ‌کوه های بلندی به ارتفاع 91.5 متر وجود دارند که دیدن آنها از نزدیک بسیار هیجان‌انگیز است.

    10 مقصد گردشگری در انتهای دنیا,گردشگری,تور گردشگری

      تفریحات این منطقه: کوهنوردی در روزهای تابستان شبیه قدم زدن در کره ماه است.

  کوهستان Kailash، هیمالیا، تبت
  این کوهستان هیمالیایی بلندترین نقطه جهان نیست اما مذهبی های برای آن ارزش بسیاری قایل هستند و آن را تلاقی بهشت و زمین می دانند. بسیاری از در طول سال، مذهبی های بسیاری از روستاهای دور تبت و کوهستان کایلاش به این منطقه می روند و این سفر برایشان جنبه زیارتی دارد.

    10 مقصد گردشگری در انتهای دنیا,گردشگری,تور گردشگری

  تفریحات این منطقه: می توانید از صومعه ها و غارهای مذهبی ملاقات کنید. می توانید با راهب و راهبه هایی که در این منطقه دورافتاده دنیا زندگی می کنند ملاقات داشته باشید و در دشت وسیع گشت بزنید.

  صخره های بوندا، Nullarbor، استرالیا
  در انتهای دنیا در بخش جنوبی استرالیا، کوسه سفید بزرگی در زیر آب های اقیانوس در کنار صخره های Bunda شنا می کند. ارتفاع این صخره ها به 120 متر می رسد و تا یکصد کیلومتر ادامه دارد. این صخره ها بزرگ ترین  توده سنگ آهکی دنیا است. این خشکی دورافتاده هیچ گونه درختی ندارد و مساحت آن اندازه انگلستان است.

   

  10 مقصد گردشگری در انتهای دنیا,گردشگری,تور گردشگری

  تفریحات این منطقه: در زمستان ها می توانید از این بالا شنای کوسه ها و نهنگ ها را تماشا کنید.

  Tierra Del Fuego، پاتاگونیا، آرژانتین
  روستای کوچکی در مجمع الجزایر  Tierra Del Fuego یکی از دورافتاده ترین پایگاه های آرژانتین است که در انتهای بزرگراه پن-آمریکن قرار دارد. در اینجا درختان در اثر وزش بادهای سهمگین از بین رفته یا به هم پیچیده شده اند. در اطراف این جزیره دورافتاده تا کیلومترها هیچ خشکی ای دیده نمی شود و در دوردست ها کوه های برفی آنتراکتیکا را می توانید ببینید.

    10 مقصد گردشگری در انتهای دنیا,گردشگری,تور گردشگری

  تفریحات این منطقه: در این جزیره دورافتاده می توانید از مناظری عکاسی کنید که در هیچ کجای دنیا نمونه آن را یافت نخواهید کرد. با کایاک می توان روی آب های اطراف این جزیره قایق سواری کرد و تجربه بودن در انتهای دنیا را تجربه کرد.

  آنتراکتیکا
  جنوبی ترین قله دنیا Antarctic  تا کیلومترها دورتر از ایستگاه تحقیقاتی دانشمندان چیزی ندارد. این منطقه هیچ جاده یا خیابانی ندارد. حتی جایی برای اقامت موقت ندارد. 98 درصد این قاره از یخ پوشیده شده است. اما این قطب سفید و زیبا همچون تکه ای از بهشت می ماند که هرکسی باید یک بار از نزدیک آن را ملاقات کند.

    10 مقصد گردشگری در انتهای دنیا,گردشگری,تور گردشگری

   تفریحات این منطقه: در این قاره می توانید وال، پنگوئن، فیل دریایی و دیگر موجودات جالب توجهی را از نزدیک مشاهده کنید که شاید فقط در فیلم ها دیده باشید.

  جزیره Fogo، نیوفوندلند، کانادا
  یکی از چهارگوشه جهان که بسیار دورافتاده و دور از دسترس است، در کانادا واقع شده است. جزیره فوگو، یکی از پیوست های دورافتاده Newfoundland است که به آتلانتیک شمالی نزدیک است و می توان آن را همسایه گرین‌لند دانست.

    10 مقصد گردشگری در انتهای دنیا,گردشگری,تور گردشگری

   تفریحات این منطقه: بالا رفتن از مسیر کوهنوردی به سمت قله Brimstone یکی از جذاب ترین تفریحات این منطقه است. البته در این مکان دورافتاده مسافرخانه و هتل نیز وجود دارد.

  کامچاتکا، سیبری، روسیه
  سیبری یکی از بزرگ ترین و وسیع ترین مناطق سردسیری دنیا است و در شرق مسکو قرار گرفته است. این منطقه آتشفشانی نیز هست. به دلیل وجود این کوه آتشفشانی، هیچ تمدنی در آنجا شکل نگرفته است و مردم نگرانند اگر در آنها شهر یا روستا بسازند، با فوران کوه زیر گدازه ها از بین بروند.

    10 مقصد گردشگری در انتهای دنیا,گردشگری,تور گردشگری

   تفریحات این منطقه: با رفتن به این منطقه احساس می کنید به هیچ کجا تعلق ندارید و خود را در برهوتی مطلق می بینید. با قطب نما می توانید مسیر درست به سمت کوه آتشفشانی را بیابید. در ضمن، هلی-اسکی، ماهی گیری و تماشای خرس ها از جمله تفریحات این منطقه سردسیری هستند. ***

  منبع:bartarinha.ir  نویسنده :غریبهنظرات ♥
  مطالب مرتبط
  ارسال نظر برای این مطلب

  نام
  ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
  وبسایت
  :) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
  نظر خصوصی
  مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
  کد امنیتیرفرش کد امنیتی
  کیف آرایشی رولی roll n go

  کیف رولی لوازم آرایش Roll N Go، فوق العاده جا دار، یک وسیله کاربردی برای بانوان. مناسب برای افرادی که می خواهند تمام لوازم آرایش خود را همراه داشته باشند. طراحی زیبا و هوشمندانه ...

  قیمت : 18000 تومان

  
  تبلیغات
  هات آپ | آپلود , آپلود عکس رایگان،آپلود عکس با لینک مستقیم
  عضویت سریع
  نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
  ورود
  نام کاربری :
  رمز عبور :

  رمز عبور را فراموش کردم ؟
  اطلاعات
  1394
  1393
  تبلیغات
  دستبند مغناطیسی پاوربالانس
   http://www.takshop91.biz/uploads/13_1392391150.jpg
  میکرو تاچ مکس Micro Touch MAX

   خرید پستی

  شارژر همراه پاور بانک
   خرید پستی

  ساپورت بهاره طرح جين

   http://www.takshop91.biz/uploads/960_1425037969.jpg

  گردنبند دو قلب
   http://www.phototakshop91.com/aks/3/gardanbanddoghalb/2.jpg

  کیف پول و مدارک آلوما والتaluma wallet

   http://www.takshop91.biz/uploads/820_1389978483.jpg

  برس رنگ موی چادویی

  شال جادويي Magic Scarf

  ساپورت طرح چرم مشکی

  گن آه برا اصل هدیه چسب لیفتینگ

   گن سوتین فرم دهنده سینه اسلیم لیفت آه برا اصل

  رنگ مو هات هیوس hair chalk hot huez

  ساعت گوچی gucci دستبندی نگین دار
   ساعت زنانه نگین دار طرح Love

  لینک ها
  ایران ناز
  روزگار..
  محاسبه WHR
  تبادل لینک رایگان
  ریاضیات
  مدل مانتو و ...
  خنده دارترین ها
  مجله مد
  مد لباس
  شهر آموزش
  بانکداری اسلامی
  خریدآنلاین(دیجی کالا)
  دانلود رایگان انیمیشن
  ایران جیب(اخبار و قیمت های روز)
  پاتوق یو(دانلود رایگان نرم افزار)
  سیستم جامع گلستان(پیام نور)
  ارسال لینک
  تبلیغات متنی
  همیشه به خاطر داشته باش هرگاه به قله رسیدی همزمان در کنار دره ای عمیق نیز ایستاده ای
  امتیاز : [Post_Rate] نتیجه : [Post_Rate_Result] امتیاز توسط [Post_Rate_Count] نفر مجموع امتیاز : [Post_Rate_Total]