close
تبلیغات در اینترنت

قواعد لباس نیمه رسمی برای آقایان • موضوعات
  مطالب تصادفی
  ببینید و..

  تجربه کنید..!
  درباره : مد و زیبایی
  ♥بازدید : 387 ♥


  در این مطلب قرار است برای شما از سبک و سیاق یک پوشش مردانه اما این بار نیمه‌رسمی بگوییم، آن هم برای همین روزهای زمستانی.

   

  ایلیا کیوان چهره آشنایی که از 2 سال پیش با بازي  در سريال قلب يخي  پا به حرفه بازیگری گذاشته است مهمان ماست برای نشان دادن پوشش‌های زمستانی و در عین حال نیمه‌رسمی بنابر توصیه‌های کارشناسی گروه لونالون.  از آنجا که ایلیا قبل از ورود به دنیای بازیگری بحث مدلینگ را به صورت کاملا حرفه‌ای دنبال کرده است بهترین انتخاب است برای نشان دادن سبک و سیاق پوشش، آن هم وقتی پای قواعد و اصول در میان باشد!اگر شما هم از طرفداران تیپ‌های نیمه‌رسمی هستید  برای تجربه3 سبک پوشش زمستانی نیمه‌رسمی و کاملا متفاوت  همراه ما باشید.

  - اتفاق اصلی در  این ترکیب استفاده درست از رنگ و نشاندن بافت‌های مختلف در کنار هم برای القای حس شادابی در دیگران است. این ترکیب ناخوادآگاه حس اعتماد به نفس را افزایش می‌دهد و در عین حال که از شما تصویر فردی راحت و بسیار منظم ارائه می‌دهد دیسیپلین شخصی شما را هم پنهان نمی‌کند!

  - کت پیشنهادی به کیوان یک کت از جنس گازرون و کاملا مناسب با فصل زمستان است. بافت و طرح چهارخانه کار شده روی آن هم از این کت یک کت نیمه‌رسمی  ساخته است. ترکیب رنگ قهوه‌ای و چهارخانه‌های سبز کار شده روی این کت در کنار پچ(تکه کار شده روی آرنج) هم تاکید دیگری است روی نیمه‌رسمی  بودن این مدل.

  پیشنهادات لباس نیمه رسمی,قوانین لباس پوشیدن


  - شلواری که با این کت ترکیب شده یک شلوار کتان و کاملا مناسب با فصل است اما در حقیقت تاکید اصلی در این ترکیب رنگ شلوار است. رنگ قهوه‌ای نشانه صلابت است و رنگ سبز هم نشانی از شادابی این دو رنگ، كه ضمن هماهنگی با فصل به خوبی در کنار هم نشسته‌اند.

  - لونالون پیراهنی به رنگ سفید را به ایلیا پیشنهاد داده است و از آنجا که سفید رنگی خنثی است در کنار ترکیب رنگ‌های دیگر خوب جلوه می‌کند.

  - نقطه عطف این پوشش شال کشمیری است که به ایلیا پیشنهاد داده شده است. این شال که ترکیبی از رنگ سبز و قهوه‌ای است بین کت و شلوار تعادل برقرار کرده است.

  - کفش پیشنهادی به ایلیا کیوان یک کفش 8 ترک است با برش‌های رسمی اما زیره سفید. این کفش آن را کاملا نیمه‌رسمی کرده است بنابراین با ظاهر نیمه رسمی  ایلیا به خوبی هماهنگ شده است.

  برای همین روزهای زمستانی
  پیشنهاد بعدی لونالون به ایلیا کیوان پوششی کاملا  اسپرت و مناسب برای استفاده‌های روزمره در همین روزهای زمستانی است. همانطور که می‌بینید این ترکیب ظاهری کاملا متفاوت از ایلیا ارائه داده است. در حقیقت تفاوت موجود در این سبک پوشش با ترکیب اسپرت قبلی به شما نشان می‌دهد که حتی در انتخاب پوشش‌های اسپرت بسته به سلیقه و روحیات خود می‌توانید بسیار متفاوت ظاهر شوید! نقطه تاکید این ترکیب ضمن بازی با رنگ‌های زمستانی طوسی، قهوه‌ای و سرمه‌ای‌، مناسب بودن آن برای قرارهای روزمره آن هم با در نظر گرفتن فاکتور راحتی است!

  - اتفاق اصلی در این ترکیب، سبک طراحی کتی است که به ایلیا پیشنهاد داده شده است. این کت به خاطر برش‌ها و دوخت‌هایی که روی آن کار شده یک کت کاملا اسپرت و در عین حال بسیار راحت است.ویژگی دیگر آن هم سبکی کت در عین گرمی آن است؛ خلاصه اینکه راحتی و گرمای این کت به شما اجازه می‌دهد که همه‌جا و در تمام طول روز  روی پوشیدن آن حساب کنید. طرح چهارخانه و نسبتا درشت این کت هم تاکید دیگری است روی اسپرت بودن آن و در عین حال هماهنگ بودنش با طراحی‌های جهانی در زمستان 2013(همانطور که قبلا هم اشاره شد امسال طراحان جهانی باز هم به پارچه‌‌های چهارخانه روی آورده‌اند  به طوری که در اغلب طراحی‌های‌شان می‌توان نشانی از این پارچه‌های نسبتا قدیمی البته با شکل و شمایلی کاملا  تازه پیدا کرد).

   

  پیشنهادات لباس نیمه رسمی,قوانین لباس پوشیدن


  - شلوار پیشنهادی به ایلیا در این ترکیب یک شلوار فیت‌کات و  همچنان از جنس کتان است بنابراین این شلوار  از نظر فاکتور جنس کاملا با شرایط و قواعد انتخاب‌های مناسب در زمستان هماهنگ است. فیت‌کات بودن این شلوار هم تاکید دیگری است بر اسپرت  بودنش. نکته قابل تاکید دیگر اینکه  این سبک برش با نیم‌بوت‌های زمستانی بسیار هماهنگ است و بالاخره رنگ سرمه‌ای آن هم‌خوانی لازم  با رنگ طوسی کت را دارد.

  - کفش پیشنهادی به ایلیا یک نیم‌بوت چرم به رنگ قهوه‌ای و کاملا ساده و در عین حال اسپرت است. این  نیم‌بوت ضمن هماهنگی با فصل انتخابی بسیار راحت برای استفاده طولانی مدت در طول روز و کاملا هماهنگ با ظاهر اسپرت ایلیاست. اما نکته اصلی در انتخاب این کفش هماهنگی رنگ آن با پليور قهوه‌ای است که به کیوان پشنهاد شده است.

  - پلیوری که در این ترکیب برای ایلیا کیوان در نظر گرفته شده است پلیوری ساده به رنگ قهوه‌ای پخته است. این پلیور به خاطر هماهنگی با رنگ‌های طوسی و سرمه‌ای یکی از نقاط کلیدی این ترکیب است.

  - اما شال ... شاید به جرات بتوان گفت انتخاب این شال یکی از نقاط قوت این ترکیب است چرا که بدون در نظر گرفتن این شال که ترکیبی از رنگ‌های سفید و قهوه‌ای است رنگ‌های خاکستری، سرمه‌ای و قهوه‌ای در کنار هم کمی خسته کننده به نظر می‌آمدند. اما این شال چهارخانه به خاطر ترکیب رنگ‌ها به خصوص رنگ سفیدی که در آن وجود دارد یکنواختی ظاهر را کاملا خنثی می‌کند. از طرف دیگر از آنجا که رنگ‌های زمستانی در کنار هم گاهی می‌توانند بیش‌از حد آرامش بخش باشند با انتخاب این شال  در این ترکیب روح تازه‌ای جاری شده است.

  برای قرارهای کاملا رسمی!
  در این ترکیب لونالون  یک دست کت‌وشلوار ست، اتفاقا  به روز و کاملا رسمي  را به ایلیا کیوان پیشنهاد داده است. در حقیقت هدف از پیشنهاد این ترکیب نشان دادن این موضوع است که حتی طرفداران ظاهر‌های اسپرت هم می‌توانند به پوشیدن کت‌وشلوار فکر کنند، فقط کافی است در انتخاب رنگ، فرم  و برش آنها کمی خلاقیت به خرج دهند و قواعد اصولی پوشش را دست‌کم نگیرند. روی این پوشش می‌توانید برای حاضر شدن در یک قرار رسمی شام حساب کنید!

  - اتفاق اصلی در این ترکیب رنگی است که برای ست کت‌وشلوار در نظر گرفته شده؛ رنگی متفاوت و در عین حال کاملا وزین. رنگ بادمجانی بنفش این کت‌شلوار  و مهم‌تر از آن راه‌های ظریف و آبی که روی آن کار شده دقیقا همان چیزی است که طرفداران اين تيپ  را راضی نگه ‌می‌دارد. جنس فاستونی کت‌وشلوار هم به رسمی بودن آن و در عین حال هماهنگ بودنش با فصل تاکید دارد.

  - غیر از طرح و رنگ، برش‌های کت‌وشلوار هم  تاکید دیگری است بر حالت رسمی و در عین حال متفاوت آن. برش کمر کت و حالت فیت‌کات شلوار، هر دو از فاکتورهایی هستند که ضمن رسمی کردن پوشش با روحیات طرفداران ظاهرهای متفاوت جور در می‌آید.

   

  پیشنهادات لباس نیمه رسمی,قوانین لباس پوشیدن


  - نکته قابل تاکید بعدی در این ترکیب انتخاب پیراهن مردانه ساده‌ای است به رنگ آبی! رنگی که در ذات خودش با رنگ بنفش هم‌خوان است و در عین حال به خاطر تضاد ظاهری‌ای که ایجاد کرده است بسیار خوب جلوه می‌کند. در حقیقت بادمجانی تونالیته‌ای است از رنگ بنفش یعنی ترکیب قرمز و آبی و به همین دلیل انتخاب پیراهن آبی برای این ترکیب در عین تضاد ظاهری، هماهنگی ذاتی با این رنگ دارد. از طرف دیگر تضاد ظاهری بین این دو رنگ آنها را از یکدیگر کاملا قابل تمايز کرده است.

  - انتخاب یک پیراهن ساده قاعده دیگری است که در هماهنگی با کت‌وشلوارهای طرح‌‌دار  حتما باید در نظر  گرفته شود. پیشنهاد یک پیراهن مردانه ساده به ایلیا هم دقیقا بر همین مبنا صورت گرفته است.

  - نوع برش یقه بلوز پیشنهادی به ایلیا  آن را کاملا رسمی به تصویر می‌کشد و به‌گونه‌ای است  که به  بستن  کراوات یا پاپیون نیازی ندارد. تاکید بر بسته بودن کامل یقه پیراهن هم ضمن رسمی نشان دادن ظاهر، نظم و جدیت را  در ذهن دیگران القا می‌کند.

  - استفاده از پوشت فیروزه‌ای (دستمالی که در جیب کت جا می‌گیرد) در این ترکیب  یکی دیگر از نقاط قوت آن است. رنگ آبی‌فیروزه‌ای این پوشت به خاطر گرمای ذاتی که در این رنگ وجود دارد ضمن ایجاد تنوع در فرم کلی پوشش باعث شده نوعی تمرکز هم در آن ایجاد شود.

  - و بالاخره کفش پیشنهادی به ایلیا کیوان یک کفش چرم براق با پنجه کشیده است. کفشی کاملا مناسب کت‌وشلوار که در عین حال به خاطر ترکیب رنگ مشکی و زرشکی کاملا متفاوت‌تر از کفش‌های مردانه معمول جلوه می‌کند.

   

  منبع : مجله زندگی ایده آل

  bartarinha.ir  نویسنده :غریبهنظرات ♥
  مطالب مرتبط
  ارسال نظر برای این مطلب

  نام
  ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
  وبسایت
  :) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
  نظر خصوصی
  مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
  کد امنیتیرفرش کد امنیتی
  کیف آرایشی رولی roll n go

  کیف رولی لوازم آرایش Roll N Go، فوق العاده جا دار، یک وسیله کاربردی برای بانوان. مناسب برای افرادی که می خواهند تمام لوازم آرایش خود را همراه داشته باشند. طراحی زیبا و هوشمندانه ...

  قیمت : 18000 تومان

  
  تبلیغات
  هات آپ | آپلود , آپلود عکس رایگان،آپلود عکس با لینک مستقیم
  عضویت سریع
  نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
  ورود
  نام کاربری :
  رمز عبور :

  رمز عبور را فراموش کردم ؟
  اطلاعات
  1394
  1393
  تبلیغات
  دستبند مغناطیسی پاوربالانس
   http://www.takshop91.biz/uploads/13_1392391150.jpg
  میکرو تاچ مکس Micro Touch MAX

   خرید پستی

  شارژر همراه پاور بانک
   خرید پستی

  ساپورت بهاره طرح جين

   http://www.takshop91.biz/uploads/960_1425037969.jpg

  گردنبند دو قلب
   http://www.phototakshop91.com/aks/3/gardanbanddoghalb/2.jpg

  کیف پول و مدارک آلوما والتaluma wallet

   http://www.takshop91.biz/uploads/820_1389978483.jpg

  برس رنگ موی چادویی

  شال جادويي Magic Scarf

  ساپورت طرح چرم مشکی

  گن آه برا اصل هدیه چسب لیفتینگ

   گن سوتین فرم دهنده سینه اسلیم لیفت آه برا اصل

  رنگ مو هات هیوس hair chalk hot huez

  ساعت گوچی gucci دستبندی نگین دار
   ساعت زنانه نگین دار طرح Love

  لینک ها
  ایران ناز
  روزگار..
  محاسبه WHR
  تبادل لینک رایگان
  ریاضیات
  مدل مانتو و ...
  خنده دارترین ها
  مجله مد
  مد لباس
  شهر آموزش
  بانکداری اسلامی
  خریدآنلاین(دیجی کالا)
  دانلود رایگان انیمیشن
  ایران جیب(اخبار و قیمت های روز)
  پاتوق یو(دانلود رایگان نرم افزار)
  سیستم جامع گلستان(پیام نور)
  ارسال لینک
  تبلیغات متنی
  همیشه به خاطر داشته باش هرگاه به قله رسیدی همزمان در کنار دره ای عمیق نیز ایستاده ای
  امتیاز : [Post_Rate] نتیجه : [Post_Rate_Result] امتیاز توسط [Post_Rate_Count] نفر مجموع امتیاز : [Post_Rate_Total]